Форум за текстове и музика
Форум за текстове и музика
Форум за текстове и музика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форум за текстове и музика

Вашият музикален свят
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search
Latest topics
Most active topics
Радио Ултра

 

 Емилия с емоционално признание: Не мога да чакам повече!

Go down 
АвторСъобщение
Musicbox
Администратор
Администратор
Musicbox


Posts : 224
Points : 987
Reputation : 0
Join date : 10.01.2018

Емилия с емоционално признание: Не мога да чакам повече! Empty
ПисанеЗаглавие: Емилия с емоционално признание: Не мога да чакам повече!   Емилия с емоционално признание: Не мога да чакам повече! Icon_minitimeНед Мар 27 2022, 17:46

Емилия с емоционално признание: Не мога да чакам повече!

Емилия с емоционално признание: Не мога да чакам повече! Emiliya-13

Емилия се подготвя за завръщането си на музикалната сцена, което ще бъде факт съвсем скоро. Изпълнителката преустанови изявите си заради бременност, а по-малко от три месеца след като роди е решена да се възобнови кариерата си.

Попфолк звездата, която на 10 февруари стана майка за трети път, даде ясен знак, че е нетърпелива да се срещне отново със своята публика.

poster  

„Липсвате ми много…. липсва ми музиката, липсва ми емоцията с вас…. Не мога да чакам повече!!!“ – сподели тя пред феновете си в социалната мрежа.

В потвърждение на думите й вече е публикуван и препълнения график с предстоящи участия в различни клубове из страната.

Първата обявена изява на хитовата певица е в София и ще бъде на 21 април в клуба на колегата й Константин. До края на следващия месец тя ще пее още и пред феновете си в Сандански.

Ясни са и някои от клубните й участия през месец май, които ще бъдат в  Смолян, Благоевград, Пловдив, Бургас, Петрич, София, Велинград, Боровец, Слънчев бряг и др.

Припомняме, че на 11 март Емилия представи третия си дует с Денис Теофиков – „Пак ще се броиш“, който светкавично оглави чартовете за попфолк музика.

Източник: Signal.bg
Върнете се в началото Go down
https://tekstshare.bulgarianforum.net
 
Емилия с емоционално признание: Не мога да чакам повече!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за текстове и музика :: НОВИНИ :: За Певците-
Идете на: