Форум за текстове и музика
Форум за текстове и музика
Форум за текстове и музика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Форум за текстове и музика

Вашият музикален свят
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search
Latest topics
Most active topics
Радио Ултра

 

 Попфолк певицата Тереза с тотален рефреш – личен и професионален

Go down 
АвторСъобщение
Musicbox
Администратор
Администратор
Musicbox


Posts : 224
Points : 987
Reputation : 0
Join date : 10.01.2018

Попфолк певицата Тереза с тотален рефреш – личен и професионален Empty
ПисанеЗаглавие: Попфолк певицата Тереза с тотален рефреш – личен и професионален   Попфолк певицата Тереза с тотален рефреш – личен и професионален Icon_minitimeНед Мар 27 2022, 17:52

Попфолк певицата Тереза с тотален рефреш – личен и професионален

Попфолк певицата Тереза с тотален рефреш – личен и професионален Tereza

Тереза е на музикалната сцена от 5 години в редиците на Hit Mix Music. През това време представя няколко успешни парчета, сред които са „Ръцете Горе“, „Принцеса“, „Удобната“, а през миналото лято „Малката – сладката“, актуален сингъл и до момента.

Почти година след последното представено видео, певицата публикува позитивен статус с откровение и стремеж към ново начало.

„Мисля, че ми е време да вляза в една друга фаза от живота и работата ми. В Последно време работих доста по няколко парчета и вече е време да ви представя първото, което чака реда си доста време. Казвам подготвяме, защото зад гърба ми имам екип от професионалисти на чело с моят продуцент Йорданчо Василковски – ОЦКО и някои други лица в живота и работата ми. Парчето е изцяло по негова идея, а останалата част от екипа ще ви споделя след няколко дни когато представим и видеото“ – разказва тя за намеренията си и допълва още:

„От известен период има нови хора, около мен, които рефрешнаха изцяло делата, визията и изцяло дейността ми и ще бъда много щастлива и удовлетворена, ако всичко това даде плод и нова посока. Вълнувам се и нямам търпение да ви представя първата песен“.

Парчето се очаква да бъде в музикалните платформи до дни, а както тя сама споменава в статуса си, явно ни очаква още музика и нови клипове.

Източник: Signal.bg
Върнете се в началото Go down
https://tekstshare.bulgarianforum.net
 
Попфолк певицата Тереза с тотален рефреш – личен и професионален
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за текстове и музика :: НОВИНИ :: За Певците-
Идете на: